Language : English

 

 

  Adaland Aqua Park Kuşadası

Ana Sayfa


2014 ADALAND AQUAPARK için
 

0-3 YAŞ BEBEK ÜCRETSİZ
4-9 YAŞ ÇOCUK 50 TL
9 YAŞ ÜZERİ YETİŞKİN 65 TL
 

GRUP İNDİRİMLERİMİZİ SORUNUZ ...

  

ADALAND AQUAPARK :

- Aquapark yaz sezonunda her gün 10:00 - 18:00 arasında hizmet vermektedir.
- Aquapark, Dolphinpark ile ayni günde ziyaret edilebilir.  Aquapark'a giriş yapan müşterilerimiz, özel bir kapıdan Dolphinpark'a geçerek şovu izleyip tekrar Aquapark'a dönebilmektedir. (Dolphinshow yaklaşık bir saat sürmektedir.)
- Aquapark'ımızda Rafting nehri bulunmaktadır ve extra ücrete tabiidir. Arzu edenler  gün içeresinde biletlerini satış noktalarından alabilir.

ADALAND DOLPHINPARK:

- Dolphinpark'ta 3 adet fok ve 2 adet Yunus ile şov sergilenmektedir.
- Şovlar her gün düzenlenmektedir ve yaklaşık bir saat sürmektedir.
- Dolphinpark, Aquapark ile aynı güne satılabilir. Bu durumda Aquapark ve Dolphinpark biletleri ayrı ayrı düzenlenmektedir.
- Şovdan sonra deniz canlılarımız ile fotograf çektirilebilir. Extra ücrete tabiidir.
- Şovdan sonra yunuslar ile yüzme hizmeti extra olarak satılmaktadır. Dileyen yunuslar ile yüzebilir.
 

ADALAND SEAPARK :

- Seapark, yaz sezonunda her gün saat 10:00 ile 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
- Seapark interaktif akvaryumlardan oluşan bir parktır. Müşteriler önce büyük ve küçük akvaryumlarda binlerce deniz canlısı inceleyecek ve sonra da dev akvaryumlarda tüm gün şnorkel yapabileceklerdir.
- Seapark'ta Köpekbalığı havuzunda kafesli dalış (extra), Yunus havuzunda yunuslar ile yüzme (extra), Resif havuzunda binlerce balık ile tüm gün şnorkel, Manta havuzunda tüm gün manta'larla yüzme, tatlı su havuzunda ve nehirde tüm gün yüzme, akvaryum galerisinde binlerce deniz canlısını inceleme hizmetleri verilmektedir.
- Seapark ücretinin içerisinde öğle yemeği menüsü dahildir. Parka giren müşteriler, öğle yemeğini ücretsiz olarak alabilecektir.
- Seapark ücretinin içerisinde öğle yemeği menüsü dahildir. Parka giren müşteriler, öğle yemeğini ücretsiz olarak alabilecektir.

Öğle yemeği menüsü : ANA YEMEK (balık, veya tavuk veye kırmızı et veya vejeteryan yemeklerinden birisi + SALATA veya TATLI veya MEYVE '+ 1 ADET ALKOLSÜZ İÇECEK 'ten oluşur.
Seapark'a giriş yapan tüm müşterilerimize, şorti + şnorkel + maske park tarafından ücretsiz verilmektedir. Park çıkışında şorti + maske geri alınıp, şnorkel müşteri hediye edilmektedir.

Telif Hakkı © 2006 EstamosTravel Ada Rota Turizm Seyahat Ltd.

Tasarım&Programlama: Projeweb