Language : English

24.12.2013 14:16

  Giriş Sayfanız Yapın

Ana Sayfa

 
YUNANİSTAN TURU

29 AĞUSTOS - 2 EYLÜL 2007

4 GECE - 5 GÜN

İZMİR-SAKIZ-ATİNA-SELANİK-KAVALA-İZMİR

 

1.GÜN :
Sabah 05:30 Kuşadasın'dan, 06:00 Söke'den , saat 07:00 Karşıyaka Anıt, 07:30 Lozan Meydanı’ndan konuklarımızı aldıktan sonra Çeşme’ye doğru hareket ediyoruz. Gümrük ve pasaport işlemlerinden sonra 09:00 feribotu ile Sakız Adası’na doğru yol alıyoruz. Yaklaşık 1 saat süren yolculuktan sonra Sakız Adası’na varıyor ve bizi bekleyen otobüslerimize binip ada turumuzu yapıyoruz (PIRGI – MESTA ). Serbest zaman ve akşam yemeği molasından sonra 21:00’de feribot ile Atina’ya hareket ediyoruz. Geceleme feribotta.

2. GÜN :
Sabah saatlerinde Atina’ya varıyor ve rehber eşliğinde tam gün Atina turumuza başlıyoruz. Dünya Tarihinin en meşhur sit alanlarından biri olan Acropolis’in ardından Hipodrom, Plaka ve Paşa Limanı’nı geziyoruz. Öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeğinin ardından dünyanın en meşhur kanallarından biri olan Corinth kanalı turumuzu yapıyoruz (extra). Akşam saatlerinde otelimize yerleşiyoruz ve serbest zaman veriyoruz. Akşam Plaka’da ekstra taverna gecesi (yemekli).

3. GÜN :
Sabah kahvaltısının ardından Selanik’e doğru yola çıkıyoruz. LAMIA, LARISSA, KATERINA kentlerinden geçerek akşam saatlerinde Selanik’e varıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği için serbest zaman veriyoruz. Konaklama otelimizde.

4. GÜN :
Sabah kahvaltısının ardından ilk önce ATATÜRK’ün evini ziyaret ediyoruz. AYA DIMITRI KİLİSESİ, BEYAZ KULE, DÖNER KULE’yi de ziyaret ettikten sonra saat 14:00’e kadar alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Ardından Selanik’ten ayrılıyoruz. Yolda vereceğimiz uygun molalar sonrasında akşam saatlerinde Kavala’ya varıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Daha sonra Kavala’lı Mehmet Ali Paşa’nın evini ziyaret ediyor ve akşam yemeği için serbest zaman veriyoruz. Konaklama otelimizde.

5. GÜN :
Sabah kahvaltısının ardından İSKEÇE, GÜMÜLCİNE ve DEDEAĞAÇ’ı geziyoruz. Ardından İPSALA sınır kapısına varıyor, Çanakkale üzerinden İzmir’e doğru hareket ediyoruz. Vereceğimiz uygun molalar sonrasında akşam saatlerinde İzmir’e , Kuşadası'na ve Söke'ye varıyoruz ve bir başka Estamos Travel organizasyonunda görüşmek ümit ve dileği ile vedalaşıyoruz.
 

Rezervasyon için >>>

ÜCRET :

KİŞİ BAŞI:                         339 Euro

TEK KİŞİ:                          429 Euro

7 – 12 yaş:                        169 Euro

3 – 6 yaş (koltuk alırsa):       129 Euro

0 – 2 yaş:                           Free

ÜCRETE DAHİL OLANLAR :

* Lüks otobüsle yolculuk
* Otelde 3 gece konaklama
* Otelde alınacak sabah kahvaltıları
* EstamosTurizm ikramları
* Feribot ücretleri (pulman) Çeşme-Sakız/Sakız-Atina
* Rehberlik hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR:

* İlk gün sabah kahvaltısı
* Öğle yemekleri ve akşam yemekleri
* Yemeklerde alınan tüm içecekler
* Yurtdışı çıkış fonu
* Müze ve ören yeri giriş ücretleri
* Vize ücreti : 70 Euro
* Seyahat sigortası : 20 Euro

 

Telif Hakkı © 2006 EstamosTravel Ada Rota Turizm Seyahat Ltd.

Tasarım&Programlama: Projeweb