Language : English


Kos Adası Paket Turları

Patmos  Adası Paket Turları
 


Kos 1 gece- Patmos 1 Gece Turu 2018
Bodrum çıkışlı Kos ve Patmos Adası 2 gece 3 gün
10.06.2018-09.09.2018 tarihleri arasında
Cuma gidiş Pazar dönüş

 

 


1. Gün Cuma Bodrum – Kos

Sabah saat 08:15’de Bodrum Limanında, pasaport ve gümrük işlemleri ardından 09:15’de Kos Adası’na hareket. Saat 09:35 Kos’a varışınızın ardından otelinize yerleşme. Geceleme otelinizde.
Tarihi kalıntılar bu modern tatil merkezi ile iç içe geçmiştir. Palmiye ve çam ağaçlarıyla süslü yasemin kokulu caddelerinde kafeler ve turistlik bir çok dükkanın dışında Antik Roma Agorası, antik tapınak ve bir bazilikasıyla harabeler adaya gelen turistlerin en çok ilgi duyduğu alanlardır.2400 yıl önce gölgesinde Hipokrat’ın öğrencilerine ders anlattığına inanılan Hipokrat Ağacı da Kos Adasının karakteristik bir yerini teşkil eder.

2. Gün Cumartesi KOS – PATMOS
Sabah kahvaltısından sonra limanda olunuz ve saat 11:00 feribotu ile Patmos’a hareket ve 13:25 civarında Patmos Adası’na varış. Otelinize yerleşme, geceleme Patmos’ta.
Yunan adaları içinde küçük ve sakin bir adadır Patmos. Yeni Ahit’te bahsi geçen ada, efsaneye ore İsa’nın Aziz Yuhanna’ya göründüğü mağaraya ev sahipliği yapmaktadır. Bu nedenle Hristiyanlarca kutsal sayılır ve bir hac merkezi özelliği taşır.
Adada Aziz Yuhanna’ya adanmış manastır ve kiliseleri ziyaret edebilirsiniz. Ageia Ioannes Manastır’I ziyaret edebileciğiniz kutsal yerlerden sadece biri. Manastırın bulunduğu Chora; yüksek tepeye kurulu, daracık sokaklara sahip tarihi bir yerleşim yeri. Deniz ürünlerinin ön plana çıktığı restaurantlara ve cafelere ev sahipliği yapıyor. Gece hayatı nüfus azlığına bağlı olarak oldukça durgun.
Adanın merkezi olan Skala’da hediye ve hatıra için alışveriş yapabileceğiniz birçok dükkan bulabilirsiniz.

3. Gün Pazar Patmos - Bodrum
Sabah kahvaltısı sonrasında serbest zaman. Saat 16:30’da limanda olunuz. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından 17:30 Bodrum feribotu ile hareket ve 19:30 da Bodrum’a varış.


 

 

  

 

TURA DAHİL OLAN HİZMETLER

TURA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*Bodrum-Kos feribot bileti

*Patmos - Bodrum feribot bileti

* Vize ve * Yurtdışı çıkış harcı 15 TL.

* Kos- Patmos feribot bileti ( ekonomi tip ) 

* Öğle,akşam  yemekleri

*1 gece Patmos’ta seçilen otelde konaklama

* Rehberlik

*1 gece Kos’ta seçilen otelde konaklama

* Kos Liman vergisi limanda 3€ olarak ödenmektedir.

* 2 sabah kahvaltısı

 * 65 yaş üstü yolcular için ilave edilecek olan 4 Euro Sürprim

*TURSAB Zorunlu paket sigortası

* Liman-otel-liman transferi

 

 

 

Tur Paket Fiyatı

2*Silver Beach Otel Patmos – 2* Leonidas Otel Kos

Haziran

Temmuz - Ağustos

Eylül

2 Kişilik standart tip odada kişi başı

159€

219€

165€

 

Tur Paket Fiyatı

3* Skala Hotel  Patmos  - 3*City Live  / 3*Maritina / 3*Triton Otel Kos

Haziran - Eylül

Temmuz

Ağustos

2 Kişilik kara manzaralı odada kişi başı

195€

225€

240€

 

Tur Paket Fiyatı

5* Patmos AKTİS Otel Grikos Beach – 4* KOS AKTIS ART OTEL  Kos

Haziran

1-20 Temmuz

 3-30  Eylül  

21 Temmuz- 2 Eylül

2 Kişilik standart iki kişilik odada kişi başı

279€

320€

415€

 

Diğer Otel seçeneklerimizi lütfen sorunuz...

PROGRAMA AİT BİLGİLER

Fiyatlar Euro bazındadır. Türk Lirası fiyatlar ödemenin gerçekleştiği gün geçerli olan döviz kurlarına bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Yukarıda yazan fiyatlar, iki kişilik odada kişi başı konaklama halinde geçerli fiyatlar olup single (tek kişi) konaklama için fark uygulanacaktır.

Yunanistan lacivert pasaport için Schengen vizesi uygulamaktadır, en az 6 ay geçerli pasaportunuz ile birlikte vize evraklarını web sitemizden görebilirsiniz. YEŞİL PASAPORT için vize gerekmemektedir.

Pasaportunda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti giriş damgası olanların Yunanistan’a girişine izin verilmemektedir. Böyle bir durumda oluşacak iptalden acentamız sorumlu tutulamaz.

Lütfen feribot saatlerinden 1 saat önce pasaport ve gümrük işlemleri için limanda olunuz.

Feribot saati değişikliklerinden veya iptallerinden acentamız sorumlu değildir.

Programımız sadece feribot bileti + otel rezervasyonu şeklinde münferit olup herhangi bir rehberlik hizmeti içermemektedir.

TL ödemelerinde ödeme günündeki Merkez Bankası euro satış kuru dikkate alınır.

2. Çocuk fiyatları otele göre değişmektedir. Lütfen sorunuz.

Kredi kartlarına  taksit imkanı

 

YUNAN ADALARI TURLARINDA REZERVASYON ŞARTLARI

Rezervasyonun kesinleşmesi için tur bedelinin tamamının ödenmesi yada kredi kartı sözleşmesinin imzalanmış olması gerekmektedir. İşlemler tur hareketinden 7 gün öncesine kadar tamamlanmalıdır.

Rezervasyon talebinizin maille olması halinde sizinle 24 saat içinde irtibata geçilecektir.

Rezervasyon bilgilerinizin tamamının alınması ve ödeme işleminin yapılmasının ardından rezervasyon sahibine konfirme maili gönderilir. Konfirme maili tarafınıza ulaşmamışsa rezervasyon işleminizin tamamlanmamış demektir.

 

Rezervasyon iptal şartları

Tur hareket tarihinden 30 gün öncesine kadar rezervasyon iptali halinde  TURSAB SEYAHAT SİGORTASI bedeli kesintisi ile iade yapılır.

Tur hareket tarihinden 21-30 gün öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %25 kesinti ile iade yapılır.

Tur hareket tarihinden 21-14 gün öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %50 kesinti ile iade yapılır.

Son 14 gün içersinde ( tur hareket tarihine 14 gün kaladan itibaren) yapılan rezervasyon iptali halinde tüm ödeme yanar, iade yapılmaz.

Acentamız geziye katılanlara otel , konaklama ve diğer hizmetlerle ilgili olarak aracılık hizmeti vermektedir. Program regular uçak ve feribot seferlerine göre hazırlanmış olup bu  seferlerdeki aksama, gecikme vb. problemlerden acentamız sorumlu tutulamaz.

Yolcunun gezi sırasında kullandığı eşyaların her türlü kaybından , hasara uğraması yada unutulmasından kendisi sorumludur. Acentamız bu konuda  sorumluluk kabul etmez.

Tura rezervasyon yaptıran herkes rezervasyon şartlarını kabul etmiş sayılır.

Yukarıdaki Otellerde yer olmadığı taktirde benzeri oteller verilebilir ve bu durumda fiyat değişebilir.

*Yunan Hükümeti , Yunan Adaları feribotları hava şartlarındaki değişiklikleri ’’Force Major’’ durum olarak kabul etmekte ve feribot saatlerinde değişiklik yada iptal yapabilmektedir. Force Major durumlardaki gerçekleşmeyen ulaşımdan acentamız sorumlu değildir. Ulaşımdaki gecikmelere ve iptallere bağlı olarak konaklama tesisine ulaşamama durumlarında otel ’’ no show ‘‘ uygulayacaktır. Yolcunun ve acentamizin bu durumda herhangi bir tazminat talep hakkı yoktur. Program akışını sağlayabilmek için yapılacak yeni konaklama rezervasyonu için ekstra ücret yolcu tarafından karşılanacaktır.

Telif Hakkı © 2006 Estamos Travel Ada Rota Turizm Seyahat Ltd.

Tasarım & Programlama: Projeweb  Valentina NUR

Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz. Aksi durumda yasal işlemlere tarafımızdan başvurulacaktır.