KURUMSAL

Estamos Travel ailesi olarak 2006 yılında kuruluşumuzdan bu yana kaliteli hizmet ve yüzde yüz müşteri memnuniyetiyle, ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri bireysel ve kurumsal yapınıza en uygun şekilde özenle sunmaya devam ediyoruz.

Estamos Travel / Cruises in Turkey markamızla gemi turları, incoming operasyonlar ve feribot bağlantılı Yunan Adaları paket programları konusunda uzmanlaşmış A Grubu seyahat acentasıdır.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yükselen bir tatil trendi olan gemi seyahatleri ile sizleri dünyanın en egzotik sularında en büyüleyici gemi programları ile ağırlamaktan onur duyuyoruz.

Gemi markamız olan www.cruisesinturkey.com , ESTAMOS TRAVEL seyahat acenta belgesi ile faaliyet göstermektedir. (TURSAB BELGE No: 5511)

Hizmetlerimizi daima çağdaş anlayış, üstün hizmet kalitesi ile sunabilmek adına yatırımlarımızı sürdürerek, yurt içi ve yurt dışı ofislerimiz ile birlikte, profesyonel kadro ve teknolojik gereksinimleri geliştirmekteyiz.
Türkiye’nin Gemi Acentası denildiği zaman ilk akla gelen adres olan www.cruisesinturkey sitemiz, gemi turları konusunda kaliteli ve güvenilir hizmetin sunucusu olma başarısı geride bıraktığımız uzun çalışma yıllarının bize kazandırmış olduğu tecrübelere ve uzman ekibimize dayanmaktadır. 

www.cruisesinturkey.com
www.estamostravel.com
www.eskon.biz
www.yunanadalariferibotlari.com