Tur Hakkında:
290,00 €2.264,44
Başlayan Fiyatlarla

Bodrum çıkışlı Patmos 1, Leros 1 ve Kos 1 Gece konaklama
08 -11 Ağustos / 15-18 Ağustos

3 gece 4 gün
Perşembe gidiş - Pazar dönüş

Tur ile ilgili Whatsapp ile bilgi alabilirsiniz...
Tur detaylarını, rotalarını veya ödeme seçeneklerini öğrenmek için...
  • Tur Hakkında
  • Rota
  • Fiyat
  • Detaylar
Rota Bilgileri

Kurban Bayramı Patmos 1 Leros 1 Kos 1 gece Turu 2019
Bodrum çıkışlı 3 gece 4 gün
08 -11 Ağustos / 15-18 Ağustos
Perşembe gidiş Pazar dönüş

A 1.Gün

Sabah saat 08:00’de Bodrum Limanında, pasaport ve gümrük işlemleri ardından 09:00’da Patmos Adası’na hareket. Saat 11:00’de  Patmos’a varışınızın ardından otelinize yerleşme. Geceleme otelinizde.

Yunan adaları içinde küçük ve sakin bir adadır Patmos. Yeni Ahit’te bahsi geçen ada, efsaneye ore İsa’nın Aziz Yuhanna’ya göründüğü mağaraya ev sahipliği yapmaktadır. Bu nedenle Hristiyanlarca kutsal sayılır ve ,bir hac merkezi özelliği taşır. 

Adada Aziz Yuhanna’ya adanmış manastır ve kiliseleri ziyaret edebilirsiniz. Ageia Ioannes Manastır’I ziyaret edebileciğiniz kutsal yerlerden sadece biri. Manastırın bulunduğu Chora; yüksek tepeye kurulu, daracık sokaklara sahip tarihi bir yerleşim yeri. Deniz ürünlerinin ön plana çıktığı restaurantlara ve cafelere ev sahipliği yapıyor. Gece hayatı nüfus azlığına bağlı olarak oldukça durgun.

Adanın merkezi olan Skala’da hediye ve hatıra için alışveriş yapabileceğiniz birçok dükkan bulabilirsiniz.

B 2.Gün

Sabah kahvaltısından sonra saat 10:30’da Patmos limanda olunuz ve saat 11:00’de Leros  Adasına hareket ve 11:50’da varış. Otelinize yerleşme ve geceleme Leros‘da.

Kıyı şeridi boyunca küçük koylar ve plajlar yüzme için idealdir,  Alinda, Xerokambos ve Pandeli deki koylar, ayrıca dikkat  çekicidir.Adanın en keyifli plajı Pantelli Beach. Sahilde güzel kafeler, nezih bir kumsal, masmavi deniz, rengarenk balıkçı tekneleri, koyda şık tekneler harika bir manzara yaratmaktadır. Adanın merkezi olan  dik merdivenleri, dar sokakları ve çiçek bahçeleri eşliğinde Platonos’u gezebilirsiniz. Platanos’tan 300 basamak çıkarak Leros Kalesini görebilirsiniz. Kiralayacağınız bir motosikletle veya yaya olarak adayı keşfe çıkabilirsiniz. Kaleyi gündüz ve akşam olarak ayrı ayrı görmenizi tavsiye ederiz. Partheni, Gourna, Blefoutis, Agios İsidoros`a mutlaka gitmelisiniz. Özellikle Agios İsidoros`ta denizin ortasında ki kilise ilgi çekmektedir.  İnce uzun beton bir yoldan, dalgalar eşliğinde kiliseye ulaşmaktasınız.

C 3.Gün

Sabah kahvaltısından sonra saat 10:30’da Leros  limanda olunuz ve saat 11:05’de Kos  Adasına hareket ve 12:30’da varış. Otelinize yerleşme ve geceleme Kos‘da.

Kos adasının sahilleri uzun ve temiz kumsallarla bezelidir. Birbirinden güzel plajların bulunduğu, Kardemena, Kefalos, Tigaki, Antimachia, Mastihari, Marmari ve Pyli gibi koylar, en bilinenleridir. Turist ve kültür merkezi Kos adası, beyaz badanalı binalar ve pek çok restoran ve gece kulüplerine sahiptir. Mutlaka görülmesi gereken yerler arasında 2400 yıl önce Hipokrat’ın öğrencilerine ders verdiği söylenen Hipokrat ağacı ve 1800 yıllık leopar, aslan ve yunus gibi deniz canlılarının eşsiz motiflerinin bulunduğu Casa Romana’yı sayabiliriz. Ayrıca Kos Adası’ndaki arkeoloji müzesinde Hipokrat”ın heykeli bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra Kos Adası, dükkânları ve sokakları ile oldukça hareketli, zengin ve renkli bir adadır.

D 4.Gün

Sabah kahvaltısının ardından, adanın keyfini çıkarmak için serbest zaman. Saat 17:30’ da limanda hazır olunuz. Kos’tan 18:00’de kalkacak Hızlı Katamaran ile hareket ve saat 18:20’de Bodrum`a varış. Estamos hizmetlerinin sonu.

Fiyatlar

2* Oteller Otel için fiyatlar

3* Oteller Otel için fiyatlar

İlave Ücretler
Seyahat Sigortası20 €
Vize Ücreti120 €

Diğer Otel seçeneklerimizi lütfen sorunuz...

Yunanistan 2018 yılı itibari ile otellerde oda başına, müşterilerden çıkış esnasında tahsil edeceği yeni bir Gecelik Şehir Vergisi uygulamasına başlamıştır. Bu vergiler acente tarafından otele ödenemeyeceği için paket programlarımıza dahil edilememektedir.
Gecelik Şehir Vergisi:
1* ve 2* oteller için gecelik 0,50 € ,
3* oteller için gecelik 1,50 €,
4* oteller için gecelik 3,00€ ve
5* oteller için gecelik 4,00€ olmak üzere yolcularımız tarafından otelde çıkış sırasında ödenmesi gerekmektedir

Detaylar

TURA DAHİL OLAN HİZMETLER
* Bodrum-Patmos feribot bileti tek yön
* Patmos –Leros feribot bileti tek yön
* Leros –Kos feribot bileti tek yön
* Kos - Bodrum feribot bileti
* 1 gece Patmos’ta seçilen otelde konaklama
* 1 gece Leros ‘da seçilen otelde konaklama
* 1 gece Kos ‘da seçilen otelde konaklama
* 3 sabah kahvaltısı
* Liman vergileri
* TURSAB Zorunlu paket sigortası

TURA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Vize
* Öğle ve akşam yemekleri
* Rehberlik
* Yurtdışı çıkış harcı 15 TL.
* 65 yaş üstü yolcular için ilave edilecek olan 4 Euro Sürprim
* Liman-otel-liman transferi

PROGRAMA AİT BİLGİLER
Fiyatlar Euro bazındadır. Türk Lirası fiyatlar ödemenin gerçekleştiği gün geçerli olan döviz kurlarına bağlı olarak farklılık gösterebilir.
Yukarıda yazan fiyatlar, iki kişilik odada kişi başı konaklama halinde geçerli fiyatlar olup single (tek kişi) konaklama için fark uygulanacaktır.
Yunanistan Umuma Mahsus Pasaport için Schengen vizesi uygulamaktadır, en az 6 ay geçerli pasaportunuz ile birlikte vize evraklarını web sitemizden görebilirsiniz. YEŞİL PASAPORT için vize gerekmemektedir.
Pasaportunda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti giriş damgası olanların Yunanistan’a girişine izin verilmemektedir. Böyle bir durumda oluşacak iptalden acentamız sorumlu tutulamaz.
Lütfen feribot saatlerinden 1 saat önce pasaport ve gümrük işlemleri için limanda olunuz.
Feribot saati değişikliklerinden veya iptallerinden acentamız sorumlu değildir.
Programımız sadece feribot bileti + otel rezervasyonu şeklinde münferit olup herhangi bir rehberlik hizmeti içermemektedir.
TL ödemelerinde ödeme günündeki Merkez Bankası euro satış kuru dikkate alınır.
2. Çocuk fiyatları otele göre değişmektedir. Lütfen sorunuz.
Kredi kartlarına taksit imkanı