Tur Hakkında:
519,00 €5.206,71
Başlayan Fiyatlarla

THY ile 3 Gece 4* Hotel 
21 Temmuz; 27 Ağustos; 18 Kasım 2021

Köprüleriyle, kanallarıyla, maskeleriyle ve tarihi dokusuyla romantizmin temsilcisi İtalya`nın dünyaca ünlü şehri olan Venedik  
VENEDİK (GONDOL TURU) - BLED GÖLÜ & LJUBLJANA TURU - MURANO VE BURANO ADALAR TURU 

Tur ile ilgili Whatsapp ile bilgi alabilirsiniz...
Tur detaylarını, rotalarını veya ödeme seçeneklerini öğrenmek için...
 • Tur Hakkında
 • Rota
 • Fiyat
 • Detaylar
Rota Bilgileri

VENEDİK TURU 
3 GECE-4 GÜN
21 Temmuz; 27 Ağustos; 18 Kasım 2021

A 1.Gün

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yollari TK1871 sayılı seferi ile saat 12:45`de Venedik`e hareket. Yerel saate göre 13:25`de varışımızın ardından Gondollar şehri Venedik’te yapılacak olan şehir turunda; San Marco Katedrali ve Meydanı, Dükler Sarayı, Canale Grande, İç Çekme ve Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Gondol Turu`na katılabilirler. Tur bitimi otelimize hareket ve devamında odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

B 2.Gün

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Bled Gölü & Ljubljana  Turu`na katılma imkanı. Bu turumuzun ilk durağı şiirlere konu olmuş olan Bled Gölü olacak, daha sonra eski Yugoslavya`nın gözde şehirlerinden biri ve günümüzde Slovenya`nın başkenti olan Ljubljana ile devam edecek. Avusturya mimari kültürünün etkisiyle harmanlanmış olan modern ve canlı bir şehir görme fırsatı bulacaksınız. Tur bitimi otelimize geri dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

C 3.Gün

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Murano ve Burano Adalar turu düzenlenecektir.Tur bitimi otelimize geri dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

D 4.Gün

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte Venedik Havalimanı`na hareket. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları`nın TK1872 sayılı tarifeli seferi ile saat 14:25`de İstanbul hareket. Yerel saat 19:10`da İstanbul`a varış ve turumuzun sonu.

Fiyatlar

4* Oteller Otel için fiyatlar

İlave Ücretler
Seyahat Sigortası30 €
Vize Ücreti140 €

PROMOSYON turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz.

TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ İLE 
İSTANBUL-VENEDİK   TK1871  12:45 - 13:25
VENEDİK-İSTANBUL   TK1872  14:25 - 19:10

 

Detaylar

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER

 • Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul-Venedik- İstanbul gidiş - dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
 • Venedik`te belirtilen bölge ve otel kategorisinde toplam 3 gece oda kahvaltı (3 continental) konaklama
 • Havaalanı - Otel - Havaalanı transferleri
 • Panoramik Venedik şehir turu
 • Türkçe Tur Liderliği Hizmeti
 • Venedik turu için Vaporetto ücreti
 • Konaklama vergileri
 • Havaalanı güvenlik ve yer hizmetleri vergileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)
 • K.D.V dahildir

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • İtalya vize ücreti ve vize hizmet bedeli  140 EURO (Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lütfen isteyiniz.)
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • Ekstra turlar
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
 • Ücrete dahil olan hizmetlerde açık olarak belirtilmeyen tüm hizmetler
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Detaylı bilgi için lütfen satış temsilcinize danışınız.)
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kişi başı 1000 €uro ile sınırlı olarak ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına,ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.)
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

PROMOSYON turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz.

GENEL UYARILAR & NOTLAR
Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.20 kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.
Rehberimiz turlarımızın içeriğine bağlı kalmak şartıyla, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerde de geçerlidir.
Panoramik şehir turları müze ve ören yerlerinin girişlerini içermemektedir. Şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlı bir turdur.
Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak)3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçüktür.
Triple odalar müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitliğe göre 3 kişilik oda rezervasyonu yapılmaktadır. Triple odalar ek yatak nedeniyle diğer odalardan daha küçükmüş gibi görünebilir.
Çocuk indirimi 2 yetişkinle aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
Otellere giriş saatleri uluslar arası kurallarca belirlenmiş olup saat 14:00 – 15:00 arasındadır.Çıkış saatleri 10:00 dır.
Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkede ki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir. Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklik göstermektedir.
Uçaksız olarak tura dahil olan misafirlerimizin, grup ile aynı uçuşu kullanmadıkları takdirde havalimanı-otel-havalimanı transferlerini kullanamayacakları gibi şehir turuna katılamama durumu da söz konusu olabilir. Farklı uçuş kullandıkları takdirde grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır. Bu durum önceden Estamos Reavel bildirilmelidir.
Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg dır.Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek olan ülkeye göre değişiklik gösterebilir.Gidilecek olan ülkede iç hat uçuşu bulunuyorsa,bu iç hat uçuşunda valiz ağırlığı 15 Kg’a düşebilmektedir.Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup; Estamos Travel sorumluluğunda değildir.
Turun satın alınması sırasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının doğru olarak bildirilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak biletlerin iptal ve değişiklik ceza bedelleri misafirden tahsil edilir.
Estamos Travel vize alımlarında konsolosluk ve misafirlerimiz arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya ret vermesi Estamos Travel sorumluluğunda değildir.
Programlarımızda belirtilen vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında belirtilmiştir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklarından kontrol edebilirler.
Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 aylık geçerlilik süresine sahip olması gerekmektedir.6 aydan az geçerlilik süresi olan bir pasaportla seyahat eden misafirlerimiz seyahat ettikleri ülkenin pasaport polisleri tarafınca ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.
Cep telefonlarınızı yurt dışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını gsm operatörünüzden kontrol etmeniz tavsiye edilir.
Fuar, kongre, konser gibi özel ve yoğun zamanlarda merkeze uzak oteller kullanılabilir.
Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında satışa sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.
Promosyon ibaresi olan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal veya değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz.
Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek isteyen misafirlerimiz, biletleri kesildikten sonra havayolunun (üyeliğinizin bulunduğu havayolunu kontrol ediniz?) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemleri gerçekleştirebilir. Satın almış olduğunuz programın grup biletinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz. Programlarımızda ki her uçuş mil garantisi vermez.
Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Özel seferlerle düzenlenen turlarımızda uçak saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Estamos Travel Havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumdadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan Estamos Travel hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları vb. durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.
Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir.